PJK Ośrodek Szkoleniowy
Nauka jazdy - Kraków

Zadzwoń do nas: 665 83 82 81

Kurs e-lerningowy z Prawo Jazdy Kraków Ośrodek Szkoleniowy (wpisowe 300zł.)

 

Codziennie - dzisiaj, jutro lub pojutrze zacznij kurs kiedy chcesz!

(zadzwoń i zapytaj jak to zrobić?)

 

Kurs na prawo jazdy (teoria) e-learningowo – wykorzystaj cenny czas!

Informujemy, że metoda e-lerningu dotyczy każdego rodzaju kursu z zakładki "oferta szkoleń"

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników szkoleń oraz reagując na trendy na rynku i aktualną sytuację, która sprawia, że chcemy efektywnie wykorzystać czas spędzony w domu, opracowaliśmy innowacyjną metodę nauczania. Nasz nowy kurs teoretyczny przez Internet połączony z indywidualnymi konsultacjami z instruktorem, pozwala kursantom przyswajać tajniki prawa jazdy w dogodnym miejscu i czasie, a nam na bieżąco monitorować postępy naszych kursantów.

 

Od teraz wybierając dowolny kurs z naszej oferty, część teoretyczną kursu można odbyć w formie profesjonalnego, certyfikowanego kursu przez Internet, a następnie przystąpić bezpośrednio do jazd i zdać egzamin.

 

W szkoleniach e-learningowych podobnie jak w szkoleniach tradycyjnych dbamy o to, aby prezentować kursantom materiały na najwyższym poziomie oraz na bieżąco śledzić efekty i poziom znajomości przyswojonego materiału. Dzięki temu mamy pewność, że osiągniemy najwyższą jakość i dokładne zrozumienie materiału od początku, aż do końca szkolenia. Właśnie dlatego do tradycyjnego e-learningu opracowaliśmy dodatkową metodę realizacji szkoleń, gdzie do standardowego procesu nauki dodajemy jeszcze autorski program monitorowania wiedzy.

 

Ten proces w naszej firmie nie jest tylko „przerobieniem” materiału, żeby go zaliczyć, a następnie zapomnieć o nim! Naszym kursantom udostępniamy kompletny pakiet wiedzy w profesjonalnym i wygodnym systemie internetowym, który w połączeniu z autorskim programem naszej firmy wnosi dodatkową jakość, która uzupełnia proces nauczania, daje pełne przygotowanie teoretyczne, zrozumienie przepisów i wyobrażenie o ruchu drogowym oraz przygotowuje do egzaminu i samodzielnej jazdy.

 

Jesteśmy ekspertami w naszej branży. Stawiamy na nowatorskie metody nauczania, kreatywne podejście do każdego klienta i zagadnienia, które go nurtują.

 

 

Więcej informacji w zakładce OFERTA SZKOLEŃ oraz KONTAKT